गैर आवासीय नेपाली संघ फिनल्याण्डको नयाँ कार्यकारी समिति निमार्णका लागि अगष्ट ३१ निर्वाचन हुंदै ।

गैर आवासीय नेपाली संघ फिनल्याण्डको २०१९-२०२१ को लागि नयाँ कार्यकारी समिति निमार्णका लागि निर्वाचन समितिले निर्वाचन घोषणा गरि विभिन्न पदहरुमा उम्मेद्वारि आह्वान गरेको छ । नयाँ कार्यसमितिको चयन विधि लगायत निर्वाचनसंग सम्वन्धित सम्पूर्ण जानकारी तलको डकुमेण्टबाट प्राप्त गर्न सकिनेछ । अध्यक्ष , दुई उपाध्यक्ष, महासचिव, कोषाध्यक्ष, सचिव, आईसीसी प्रतिनिधि, महिला फोरम संयोजक, युवा संयोजक र सदस्यहरका लागि इच्छुक एनआरएनए फिनल्याण्डका योग्य ब्यक्तिहरुले उम्मेद्वारि दिन सक्नेछन् । निर्वाचन आगामि अगष्ट ३१  मा हेलसिन्किमा अयोजना हुनेछ ।

साथै, एनआरएनए फिनल्याण्डको नयाँ कार्यसमितिको निर्वाचन सम्वन्धि सम्पूर्ण जानकारी र अपडेटहरु निर्वाचन समितिको फेसबुक पेज https://www.facebook.com/NRNA-Finland-election-2019-374316146762965/ बाट प्राप्त गर्न सकिनेछ । कृपया पेज फलो गरि सहज रुपमा जानकारी लिनुहोला ।

NRNA Election 2019 call for candidacy