नेपाली राजदुतावास डेनमार्कको फिनल्याण्डका लागि स्वयंसेवी प्रतिनिधि चयन ।

नेपाली राजदुतावास डेनमार्कले गैर आवासीय नेपाली संघ फिनल्याण्डका सदस्य चिरञ्जीवी चापागाईंलाई फिनल्याण्डका लागि स्वयंसेवी प्रतिनिधि चयन गरेको छ । दुतावासबाट प्रदान गरिने सेवा सुविधाहरु लिन, जस्तै; पासपोर्टको फारम भर्न, आवश्यक कागजात तथा प्रकृयाहरुबारे थाहा पाउन तपाईंलाई कुनै सहयोग चाहिएमा चिरञ्जीवी चापागाईंलाई +358451405566 मा सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ । स्वयंसेवी प्रतिनिधिले दुतावासका कुनै आधिकारीक काम गर्ने नभई सेवाग्राहीलाई सेवा लिंदा सजिलो होस, प्रकृया र विधि नपुगेर दोहोर्‍याएर काम गर्नु नपरोस भनेर निशुल्क सहयोग गर्ने मात्र हो । विशेष गरि पासपोर्टको फारम भर्दा धेरै समस्या भई दोहोर्‍याएर काम गर्नु परेका गुनासाहरु आउने गरेको हुनाले स्वयंसेवी प्रतिनिधिसंगै बसेर पनि फारम भर्न सक्नुहुनेछ , त्यसका लागि प्रतिनिधिलाई सम्पर्क गरि दुबैलाई मिल्ने समयमा भेट्न सक्नुहुनेछ ।
हामीलाई आशा छ यो कार्यले तपाईंहरुलाई दुतावासका सेवाहरु लिन सहज हुनेछ ।