COVID-19 महामारीको विद्यार्थीलाई असर बारे छलफल हुने बारे

Source canadianunderwriter

महामारीको कारणले गर्दा नेपाली विद्यार्थी वर्ग आंशिक रोजगारी गर्ने अवसरबाट वञ्चित भई विश्वविद्यालयको शुल्क तिर्न भएको असुविधाबारे सबैमा जानकारी छदैछ । यही समस्यालाई समस्यलाई अझ राम्ररी पहिचान गर्न तथा सम्भावित समाधानबारे छलफल गर्न हाल फिनल्याण्डमा बसी शुल्क तिर्दै अध्ययन गरीरहनुभएका सम्पूर्ण विद्यार्थी वर्गलाई एनआरएनए फिनल्याण्ड २१ सेप्टेम्वर २०२० साँझ १८ देखि १९ अनलाइन बैठकमा आमन्त्रण गर्दछ । कृपया तल राखिएको लिंकमा गई आफ्नो सहभागिता निश्चित गर्नुहोला ।

अनलाइन वैठकमा हामी छात्रवृत्ति, जागिर, भूतपुर्व विद्यार्थीहरुको अनुभव साट्ने तथा एनआरएनएले यस समस्यालाई मध्यनजर गर्दै लिएका पहलकदमीबारे छलफल गर्ने छौं । यस बैठकले समस्याको पूर्ण समाधान दिन नसके पनि विद्यार्थीहरुलाई सही सल्लाह, सुझाव र आफ्नो अध्ययनलाई निरन्तरता दिने प्रेरणा दिनेछ भन्ने आशा लिएका छौं ।

सहभागिताका लागि तलको लिंकमा गई आफ्नो विवरण भर्नुहोला । हामी वैठक मिति भन्दा लगभग एक हप्ता अगाडि बैठक बारे अतिरिक्त विवरणका साथ इमेल मार्फत सहभागीहरुलाई खवर गर्ने छौं ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *